A może dmuchane jacuzzi?

Kto nie marzy o relaksującej kąpieli z bąbelkami po ciężkim dniu pracy? Często jednak domowe obowiązki nie pozwalają po prostu na godzinny relaks w wannie zaraz po wejściu do domu.

Ciekawym rozwiązaniem, z którego można korzystać zwłaszcza w sezonie letnim (ale nie tylko, jeśli dysponujemy odpowiednio dużym i ogrzewanym pomieszczeniem, np gospodarczym) jest jacuzzi dmuchane.

jacuzzi dmuchane

Grube ścianki jazuzzi zapewniają dobre podparcie dla pleców i korzysta się z niego na prawdę przyjemnie. Bąbelki zapewniają relaks i masaż zmęczonych mięśni czy kręgosłupa, a możliwość ustawienia go w ogrodzie nie odcina nas od rodziny, wręcz przeciwnie, może być doskonałym sposobem na wspólne spędzenie czasu.

Producenci oferują dmuchane jacuzzi w wielu rozmiarach i kształtach. Można wybrać duże, sześcioosobowe jacuzzi albo mniejsze, dwuosobowe. Na planie kwadratu, prostokąta lub koła, w odcieniach brązu, granatowe albo białe lub w zupełnie zwariowanych kolorach. Z zewnętrznymi ściankami stylizowanymi wizualnie na szerokie poziome lub pionowe deski czy imitujące swoim wyglądem rattan. Każdy znajdzie coś dla siebie.

Jacuzzi różnią się między sobą oczywiście nie tylko designem, ale także ilością i różnorodnością funkcji, czyli najogólniej mówiąc stopniem zaawansowania możliwych do wyboru programów. Oczywiście, podobnie jak design oraz wielkość, również dostępność różnorodności funkcji ma swoje odbicie w cenie dmuchanego jacuzzi.